top of page

Zugfahrplan

Extraturer - Alla lördagar i juli!

Med avg. tid från Bengtsfors 09.09 och 20.25.
Med avgångstid från Mellerud 10.31 samt 21.34.
Dessa turer är ett tillägg från våra ordinarie turer.

Tågkarta

Måndag till lördag

Station
Avgång 1
Avgång 2
Bengtsfors

13.40

16.30

Billingsfors N

13.47

16.36

Friluftsgården

13.53

16.43

Långbron

14.00

16.50

Dals Långed

14.03

16.53

Tisselskog

14.09

16.59

Buterud

14.15

17.05

Håverud

14.19

17.09

Åensbruk

14.26

17.16

Mellerud

14.38

17.28

Änderungen des Zeitplans und eventuelle Störungen jeglicher Art sind vorbehalten.

Gelbe Markierung- Anschluss mit dem Kanalboot

bottom of page