top of page

Tidtabell Tåg
10 juni - 25 augusti 2024

Tågkarta

Måndag till lördag

Station
Avgång 1
Avgång 2
Bengtsfors

13.40

16.30

Billingsfors N

13.47

16.36

Friluftsgården

13.53

16.43

Långbron

14.00

16.50

Dals Långed

14.03

16.53

Tisselskog

14.09

16.59

Buterud

14.15

17.05

Håverud

14.19

17.09

Åensbruk

14.26

17.16

Mellerud

14.38

17.28

*Med reservation för ändringar av turlistan och hinder av alla slag.

Understruken tid är i
anslutning till kanalbåt

Extraturer, lördagar i juli
6 juli, 13 juli, 20 juli, 27 juli

Lördagar i juli

Title
Avgång 1
Avgång 2
Bengtsfors

09.14

20.25

Billingsfors N

09.23

20.38

Friluftsgården

09.29

20.44

Långbron

09.33

20.47

Dals Långed

09.39

20.50

Tisselskog

09.47

20.58

Buterud

09.54

21.05

Håverud

09.59

21.09

Åsensbruk

10.06

21.15

Mellerud

10.19

21.28

Extratider Juli
bottom of page